Profesjonalne komputery i monitory przemysłowe, panelowe, infokioski

Profesjonalne rozwiązania z zakresu informatyki i elektroniki - komputery przemysłowe, komputery panelowe, infokioski, monitory dotykowe 

Firma iTouch System istnieje na rynku od 7 lat i z powodzeniem świadczy nowoczesne usługi z zakresu produkcji i dystrybucji nowoczesnych urządzeń informatycznych.

Zajmujemy się produkowaniem i sprzedażą komputerów przemysłowych, panelowych oraz monitorów dotykowych, znajdujące szerokie zastosowanie w nowoczesnej gospodarce. Lata doświadczenia na rynku pozwoliły nam na znalezienie w szerokie ofercie działu, który dziś traktujemy jako swoją specjalizację, a mianowicie budowa urządzeń, służących do sterowania w produkcji oraz wizualizacji danych. Oferowane przez nas produkty, wykorzystywane są w nowoczesnym przemyśle oraz systemach digital signage.

Zajmujmy się także produkowaniem dodatkowego wyposażenia i akcesoriów, takich jak: klawiatury, czytniki zbliżeniowe, kamery, skanery kodów kreskowych. Pozytywne opnie zadowolonych klientów oraz stale rosnące wymagania odbiorców zaowocowały tworzeniem nowatorskich rozwiązań, które szybko stały się stałym punktem w naszej ofercie. Wyprodukowaliśmy między innymi samoobsługową kasę automatyczną z terminalem płatności, skaner kodów kreskowych, poliso mat, wykorzystywany w sprzedaży ubezpieczeń OC, wagę elektroniczną, infokioski.

Wszystko to dzięki stworzeniu oraz efektywnym prosperowaniu innowacyjnej jednostki badawczo-rozwojowej, gdzie możliwe jest produkowanie nowych urządzeń oraz modernizowanie i udoskonalanie tych, które już mamy w swojej ofercie.

Komputery przemysłowe i panelowe

Proponujemy wysokiej jakości komputery przemysłowe, dostosowane do pracy w trudnych warunkach, komputery panelowe, doskonałe do wymagających aplikacji.

Monitory dotykowe

Proponujemy również wysokiej klasy monitory dotykowe. Nasze panele wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, posiadają rozdzielczość Full HD, przejrzyste matryce IPS oraz profesjonalne rozwiązania dotykowe, w tym odpowiednie parametry detekcji. panele dotykowe w naszej formie dostępne są w wielkości od 10 do 24 cali.

Wykonanie naszych komputerów i monitorów zapewnia bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach, a nasze panele przystosowane są do pracy z różnymi systemami operacyjnymi, w tym z Windowsem, systemem Linux czy Android.

FIRMA
iTouch System
Adres firmy
Zambrów, Aleja Wojska Polskiego 27, 18-300, podlaskie
Tel.
+48 (86)4441303
Fax
+48 (86)2252472
Galeria (1)
Mapa dojazdu