Szybki wynajem samochodów i busów - Kraków

Szybki i profesjonalny wynajem samochodów osobowych i busów

Firma powzięła sobie za cel proponowanie odbiorcom wysokiej jakości usług na miarę ich oczekiwań. Specjalizujemy się w wypożyczaniu samochodów osobowych i busów klientom indywidualnym oraz firmom, oferując profesjonalne wypożyczanie aut na wysokim poziomie.

Doskonale wiemy, że współczesny odbiorca oczekuje przede wszystkim fachowości oraz niezawodności i my dokładamy wszelkich starań, aby tym wymaganiom sprostać.

Samochody na wynajem

Proponujemy więc szeroki wachlarz samochodów, dopasowany do oczekiwań naszych odbiorców. Są to zarówno auta osobowe, jak i dostawcze czy busy. Każdy samochód, który wypożyczamy, jest regularnie serwisowany oraz posiada aktualne przeglądy. Nasz klient ma więc pewność, że wynajmuje wygodny, bezpieczny i w pełni sprawny samochód. Poza tym, oferujemy również profesjonalną pomoc w przypadku jakichkolwiek trudności już na trasie. Każde auto, wynajmowane przez naszą firmę, jest ubezpieczone. Mogą więc Państwo z pełnym spokojem wyruszać nimi nawet w długie podróże, bez obaw, że spotkają Was przykre niespodzianki. Z firmą niezwykłe są tylko wspomnienia z wypraw, zarówno prywatnych, jak i służbowych.

Oferta wynajmu samochodów osobowych i busów

Do kogo kierujemy swoją ofertę? Jest ona idealnym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji.

Wynajem samochodów to doskonała propozycja dla osób, które szukają transferu z lotniska, auta w delegację czy wygodnego busa na wspólne wakacje ze znajomymi. Co jeszcze nas wyróżnia? Poza rozbudowaną ofertą samochodów do wypożyczenia jest to z pewnością atrakcyjny cennik, bez żadnych dodatkowych kosztów. Proponujemy wynajem krótko, średnio oraz oczywiście długoterminowy. Nasze ceny są konkurencyjne, co sprawia, że możemy poszczycić się gronem stałych odbiorców, zadowolonych z naszych usług. Naszych stałych klientów honorujemy w postaci możliwości korzystania z programów lojalnościowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.

FIRMA
Wynajem - Kraków
Adres firmy
Galeria (1)
Mapa dojazdu