Piękne trwałe paznokcie - manicure hybrydowy

Ze względu na ciągły rozwój technologiczny i cywilizacyjny naszego świata, mamy możliwość ułatwiania sobie życia w znaczny sposób.

Także można stwierdzić, że dwudziesty pierwszy wiek to czas skupienia się na pięknie, stąd wielki rozwój kosmetologii. Dziś na rynku mamy dostępne bardzo ciekawe i różnorodne kosmetyki, zaczynając od substancji do pielęgnacji ciała i włosów poprzez produkty do tworzenia makijażu do lakierów i odżywek do paznokci.

Manicure hybrydowy

W ostatnim czasie na topie jest manicure hybrydowy. Pewnie nie raz zastanawiałaś się jak i czym go się wykonuje. Jest to zadanie łatwiejsze niż myślisz.

Pierwszym krokiem jest zakupienie zestawu, w którym znajdziesz specjalną lampę uv, lakier bazowy, lakier nabłyszczający, lakier kolorowy oraz płyn do odtłuszczania i zmywacz. Kolejnym krokiem jest jest pielęgnacja paznokci, twoje paznokcie muszą być czyste i równe. Kiedy wszystko jest gotowe nakładasz lakier bazowy i utwardzasz go w lampie przez około 120 sekund, następnie malujesz paznokcie kolorowym lakierem nakładając jedną lub dwie warstwy. Oczywiście po każdej warstwie należy utwardzić lakier w lampie przez dwie minuty. Kiedy twoje paznokcie wyglądają zadowalająco, należy nałożyć na nie warstwę nabłyszczającą, czyli top coat a następnie utwardzić w lampie również przez dwie minuty.

Gdy ostatni krok jest gotowy pomalowane paznokcie trzeba przemyć płynem odtłuszczającym aby pozbyć się warstwy dyspersyjnej i wtedy paznokcie są gotowe.

FIRMA
Blog, portal lifestyle - porady domowe
Adres firmy
Galeria (1)
Mapa dojazdu