Sklep - wyposażenie łazienek

Misją firmy Mirad Alfa jest dystrybucja nowoczesnych akcesoriów łazienkowych dla wymagających odbiorców. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas produkty spełniały oczekiwania użytkowników, odznaczając się wysokim poziomem estetyki, jak i funkcjonalności. Dzięki temu korzystanie z łazienki jest wygodne i przyjemne. Istniejemy na rynku od 2008 roku, co pozwoliło nam zarówno na doskonałe poznanie branży, w jakiej działamy, jak również wypracowanie metod dystrybucji produktów tak, aby wpisywać się w oczekiwania odbiorców.

Nasz tradycyjny kanał sprzedaży, będący punktem stacjonarnym na terenie Warszawy, wzbogaciliśmy o sklep internetowy, umożliwiający wygodną sprzedaż online. Nasza oferta obejmuje płytki cementowe i ceramiczne, ceramikę sanitarną, baterie i armaturę oraz wiele sprzętów łazienkowych, w tym brodziki, prysznice, wanny czy systemy odpływowe.

Proponujemy także oświetlenie łazienkowe oraz elementy chemii budowlanej. Na naszej stornie internetowej znajduje się również dział promocji, gdzie umieszczone są artykuły w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej oraz inwestycji w jakość, co umożliwia zakup proponowanych produktów.

FIRMA
Firma Mirad Alfa
Adres firmy
Warszawa, ul. Bartycka 24 paw. 210B, 00-719, mazowieckie
Tel.
+48600901040
Fax
(22) 651 03 54
Galeria (1)
Mapa dojazdu