Mycie, sprzątanie, odśnieżanie i znacznie więcej

Istniejemy na rynku jako firma sprzątająca i odśnieżająca od wielu lat. Zdobyte w tym czasie zaufanie klientów zaowocowało znacznym rozszerzeniem profilu naszej działalności.

Dziś zajmujemy się wieloma obszarami szeroko pojętego czyszczenia i sprzątania. Specjalizujemy się w uporządkowywaniu obiektów nowopowstałych, czyli zajmujemy się sprzątaniem pobudowlanym.

Nasza działka to również prace na wysokościach, na przykład czyszczenie elewacji budynków. Można u nas zamówić regularne sprzątanie mieszkania, domu czy miejsca pracy. Obecnie mamy takie zamówienia z wielu biurowców czy posesji prywatnych. Nasi klienci chwalą sobie to, że ich miejsce zamieszkania czy pracy jest zawsze czyste i zadbane.

A co jeśli zaskoczy nas zima? Nie można wjechać do garażu, zaparkować przed biurem lub na dachu zalega niebezpiecznie duża ilość śniegu?  W takim razie zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie znajduje się także profesjonalne i kompleksowe odśnieżanie. Stosujemy nowoczesne metody i wykonywane przez nas prace są bezpieczne.

FIRMA
Kakus Kamil Kowgier
Adres firmy
Sosnowiec, ul. Dworska 2, 41-219, śląskie
Tel.
509-946-146
Galeria (1)
Mapa dojazdu